Mám rada slová a možnosť ich energiou pomáhať a meniť príbehy.

Vzájomnú reč duše a tela.

Objavovanie princípov rovnováhy a ich uplatňovanie v živote.

Rada inšpirujem na cestu k trvalej mladosti.

Dovoľte mi inšpirovať aj vás.

 

Kto som 

 

Volám sa Bela (Izabela), som matkou, starou mamou, sestrou  a mám šťastie byť stále dcérou.

Rada cestujem, mám rada more a prechádzky prírodou. A chodenie pešo. Preto som sa vybrala aj na 120 km pútnickú cestu do Santiaga de Compostela. 

Záujem o ajurvédu som si prehĺbila  v roku 2014, keď som v Indii absolvovala  21 dňovú detoxikáciu - panchakarmu. Pocit ľahkosti a prívalu energie sa znásobil aj následným pobytom v ashrame Shanti Dham v Palakade. O pobyte si môžete stiahnuť Denník mojej detoxikácie v Indii. 

Ďalším zážitkom bola 14-dňová hladovka v Centre prof. Něumyvakina v Kirove (Rusko), ktorú som absolvovala v roku 2017 a svoje skúsenosti spísala v eBooku Ako som omladla za 14 dní o 14 rokov.

Mám rada život, jeho zákonitosti a tajomstvá. Mám šťastie, (všetci ho máme), že som práve tu a teraz. Rozvíjajú ma vzťahy s blízkymi a spriaznenými dušami a príbehy, ktoré mi život prináša. Dnes už viem, že si ich prinášam sama. Svojimi voľbami. Vďaka ním som, kto som.

Mám za sebou štúdium na Technickej univerzite, štúdium psychológie a grafológie v Brne a množstvo kurzov    (Reiky, One Brain, Bowen terapia, Bachova terapia, rôzne masážne techníky , Cesta Brandon Bays, Inny Segal, certifikované výživové kurzy, aromaterapie,  psychosomatiky), stále som však otvorená novým pohľadom na seba a svet okolo mňa.

Zistila som, že čím menej hľadám a „tlačím na pílu“, tým častejšie a intenzívnejšie ku mne, akoby „samé“, prichádzajú nové informácie a riešenia, ktoré mi ukazujú, že všetko je dokonalé a len na našich rozhodnutiach záleží, či to tak budeme vnímať aj vo svojom živote.

Rada zdieľam svoje poznanie s inými. Svoje postrehy som spísala v Stručnom manuáli zdravého starnutiaspoluorganizujem kurzy Omladzujúcej hladovky.

Často som hľadala, čo mám v ŽIVOTE DOKÁZAŤ.

Dnes už viem, že môžem čokoľvek dokázať a kýmkoľvek byť.

Na základe svojej voľby a zámeru, ktorý vychádza zo srdca, na základe hlasu mojej duše, ktorá ma cez telo vracia k sebe, keď zablúdim.

Počúvam ich signály. A viem, že všetko je dokonalé tak ako to je.

S dôverou k čistému vedomiu môžeme porozumieť vzájomnej reči tela duše.

Každý, kto sa rozhodne, môže ísť po ceste k vedomému, šťastnému životu a trvalej mladosti. 

Chcete jej porozumieť aj vy? Ponúkam vám svoje služby"prekladateľky".

Píšte mi na: tajomstvamladosti@belasolar.sk

Život je dosť dlhý na to, aby sme ho mohli prežiť šťastne.

O mojej profesionálnej ceste si môžete prečítať TU

 

 

Čierna Hora Budva
Španielsko Santiago de Compostela
Francúzsko Nice
Monte Carlo
Paríž Louvre
Rusko Kirov
Bulharsko Rilský kláštor
Rumunsko Trans Fagarasan
India Kerala
Taliansko Alberobello
Taliansko Kalábria
Taliansko Rím