Jar rozpúšťa sneh, môže aj vaše tukové zásoby

Chcela som tento článok napísať skôr, ale poznáte to, v peknom počasí si radšej  nájdete zábavu, alebo prácu vonku. Po veľkonočných sviatkoch som čo to pribrala a tak použijem moju obľúbenú Metódu prirodzeného chudnutia. Podľa dĺžky trvania ňou môžete schudnúť potrebné kilogramy a získať svoju optimálnu hmotnosť.

Každá z nás asi má svoje vysnívané číslo na váhe (ideálnu hmotnosť), ale nemusíte sa pri ňom cítiť úplne fit a aj okolie sa vás bude pýtať, či nie ste chorá. Ak prestanete striktne držať diétu, tak sa vám pár deka, či kilo vráti, vám sa však vráti „život“ do predtým prepadnutých líc a budete sa lepšie cítiť, aj sa viac páčiť.

Tento stav nazývam optimálnou hmotnosťou a tú si strážim. Ale nie je to o tvrdom odriekaní. Primeraný pohyb,   1-2 krát mesačne 24 hodinový pôst (aj dnes ho držím, mesiac je v nove) a snažím sa celkovo neprejedať. Viac v eBooku Trávenie bez trápenia.

Ak to ale nestačí, prejdem na metódu prirodzeného chudnutia, ktorú som sa naučila v Indii a opísala som ju vo svojom poslednom eBooku Tajomstvo prirodzeného chudnutia, môžete si ho stiahnuť zadarmo.

Do hlavnej „plavkovej“ sezóny ešte zostáva dosť času, aby ste to aj vy stihli.

Princíp spočíva v naštartovaní tela na spaľovanie vlastných tukových zásob. Zároveň to môže byť pre vás jednoduchá cesta k zmene vášho životného štýlu. Nájdete svoju optimálnu hmotnosť, ak naučte svoje telo spaľovať vlastné zásoby tuku.

Predtým, ako som metódu poznala, mala som o 9 kíl viac. Nerozumela som, ako som tak nenápadne pribrala. Veď veľkosť mojej konfekcie bola stále 38. Jasné, som už vo veku, keď sa to kilo a centimetre navyše  začínajú tolerovať.

Začala som si viac všímať svoje okolie, vyčnievajúce brušká a bruchá boli všade okolo mňa. Zdobili, nielen ženy v mojom veku, ale aj úplne mladé ženy a aj  dievčatá, a o mužoch ani nehovoriac.  Ja som však chcela svoju štíhlu postavu! Pripomenula som si základné informácie o trávení.

Skúšala som viac ciest. Jediné, čo mi bolo jasné, že nechcem žiadnu diétu, žiadne zázračné pilulky. Hľadala som prirodzenú cestu ako vrátiť svoje telo do normálu.

Veď keď sa telo dostalo tam, kde bolo –prirodzene- „neprirodzeným“ množstvom stravy, musí sa dostať prirodzeným spôsobom stravovania naspäť .

Pomohla mi práve Metóda prirodzeného spaľovania tukových zásob.

Kým sa rozhodnete stiahnuť si eBook zadarmo, položte si nasledujúce otázky a hľadajte v sebe  odpovede.

Prečo chcem  schudnúť?

Čo som preto ochotná urobiť?

Čoho som pripravená sa vzdať?

Ako dlho som pripravená vydržať?

Možno zistíte, že ani neviete prečo chcete schudnúť. Alebo, že chudnúť sa vám ani tak nechce, ale chcete to urobiť kvôli manželovi, priateľovi, deťom.

Možno však chcete schudnúť  kvôli zdraviu.

 • Pokiaľ je vaša motivácia silná, začnite!

Ste ochotná sa začať postupne  viac hýbať ? Spoznávať reakcie svojho tela?  Vytvárať si nové návyky?

 • Pokiaľ áno, začnite!

Ste ochotná sa vzdať každodenných sladkostí a nedeľných koláčov?

 • Pokiaľ áno, ani začnite!

Ste pripravená, že to môže trvať dlhšie ako ste očakávali? Že tá cesta vlastne nikdy neskončí?

Ste pripravená, že sa môže začať nové obdobie vášho života, v ktorom sa budete cítiť oveľa lepšie zdravšie, štíhlejšie,  príťažlivejšie, mladšie?

 • Pokiaľ áno, tak sa rozhodnite a začnite.
 • Začnite dnes a už neprestaňte!

Stiahnite si eBook Tajomstvo prirodzeného chudnutia zadarmo a prebytočného tuku vám pomôže spáliť  aj jar. Je totiž na zbavovanie sa prebytočných kilogramov najvhodnejšia.

Verím, že do „plavkovej sezóny“ to stihnete a budete sa cítiť dobre nielen v plavkách, ale hlavne vo svojej „koži“.

Budem rada, ak mi dáte vedieť na tajomstvamladosti@belasolar.sk.

Izabela Hamranová
Má rada slová a možnosť ich energiou pomáhať a meniť príbehy. Vzájomnú reč duše a tela. Objavovanie princípov rovnováhy a ich uplatňovanie v živote. Hľadá a objavuje cesty k zdraviu a trvalej mladosti. Dovoľte jej inšpirovať aj vás. Je autorkou eBooku Stručný manuál zdravého starnutia, alebo Omladnúť môžete v každom veku.http://belasolar.sk/omladnut-mozeme-v-kazdom-veku/. Na svojej doméne www.belasolar.sk prezentuje svoje osobné názory, skúsenosti a odporúčania na základe všeobecne dostupných informačných zdrojov. Môj príbeh si prečítajte tu
Komentáre
 • Tajomstvo prirodzeného chudnutia

  Naučte svoje telo spaľovať tuky a dosiahnite svoju optimálnu hmotnosť

 • Ako omladnúť za 14 dní o 14 rokov
 • Denník mojej detoxikácie v Indii
 • Púť do Santiaga
 • Najnovšie články
 • Kategórie