Stručný manuál zdravého starnutia

Objednávka eBooku

Tipy, denné rituály, recepty, trávenie bez trápenia,  zásady liečebného hladovania, aj princípy, ktoré vám pomôžu vykročiť na cestu k dlhej mladosti 

 • Áno
  Chcem sa dozvedieť ako správne vykročiť na cestu k dlhej mladosti a pomôcť svojmu zdraviu. Chcem sa dozvedieť o denných rituáloch pre zdravie a dlhú mladosť, ktoré zmenia môj deň
 • Áno
  Chcem sa dozvedieť ako porozumieť svojmu tráveniu.Chcem sa dozvedieť o liečebnom hladovaní, ktorým je možné podporiť čistotu čreva aj celého tela.
 • Áno
  Chcem sa dozvedieť ako môžem ovplyvňovať predlžovanie svojej mladosti a vitality.
 • Áno
  Chcem si objednať Stručný manuál zdravého starnutia alebo Omladnúť môžete v každom veku.
 • Áno
  Objednávam si eBook za zvýhodnenú cenu 19,90 € a ušetrím 5 € - zaškrtnite políčko v objednávke Skontroloval/a som si svoje údaje v objednávke

eBook  som pre vás napísala s láskou a odovzdávam vám v ňom svoje dlhoročné skúsenosti. 

Verím že bude aj pre vás inšpiráciou pre vykročenie na cestu k dlhej mladosti, preto vám ho ponúkam s 30 dňovou garanciou vrátenia peňazí.

Pokiaľ potrebujte konzultáciu napíšte mi na tajomstvamladosti@pobox.sk, alebo volajte 0911 23 08 17

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem ( Izabela Hamranová, Liwell s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásady ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo Slovenskej a Európskej legislatívy. 

Kliknutím na tlačidlo vyjadrujete váš súhlas s týmto spracovaním, ktoré je potrebné pre zaslanie eBooku a ďalších emailov odo mňa, ktoré sa budú týkať zmeny životného štýlu pre trvalý pocit mladosti.

Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím  na tlačidlo ODHLÁSIŤ, ktoré nájdete v spodnej časti každého emailu odo mňa.

 

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na tajomstvamladosti@belasolar.sk, alebo volajte na +421 911 230 817.

Som tu pre vás, rada vám pomôžem.